Týden s knížkou #2

Už druhý Týden s knížkou. Jako již obvykle, sledujte v HD nebo full HD kvalitě. Přeji pěknou zábavu...


Comments

 1. Krásné fotky, jako vždy :)

  ReplyDelete
 2. Jsem ráda, že nejsem sama, kdo ještě v dnešní době píše i rukou, někdy totiž mám pocit, že to lidi zapomínají. Taky si takhle píšu o knížkách do speciálního krásného sešitu, ty to máš ještě vylepšené o fotky:)) Ty Sebevraždy panen už budu muset fakt přečíst, pořád o tom jenom mluvím...Hermafrodita od Eugenidese jsem přečetla asi na dva zátahy a to je to docela bichle, jsem zvědavá, jestli tohle bude taky tak čtivé:)

  ReplyDelete
 3. Moc hezké video a nádherné fotky - ostatně jako vždy. Hrozně ráda sem k tobě "chodím", protože to tu na mě vždycky dýchne takovou pohodou a já nevím, jak to říct, uměním žít, nejspíš. Tvoje fotky i články mi do mého hektického života vnášejí trochu klidu, takže díky:)

  ReplyDelete
 4. Moc pěkné video a ještě krásnější fotky. :) Jsem moc ráda, že si začala natáčet videa. Moc hezky se posloucháš a působíš hrozně mile. :)

  ReplyDelete
 5. Anonymous21/7/14 22:11

  Pěkné videa, chválím. Jestli se můžu zeptat, kde se dá sehnat ten krásný deník, děkuji.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ten jsem sehnala v knihkupectví, ale byl bohužel poslední. Ovšem určitě se dá ještě někde najít... :-)

   Delete
 6. Verunko, moc hezké video, jsem opravdu moc ráda, že jsi se rozhodla natáčet. Fotky krásné, tak jako vždy, prostě od Tebe :) Moc se mi líbí ten nový deníček, do kterého si budeš zapisovat myšlenky o knihách. Taky bych si nějaký takový deník chtěla vést, ale jak se znám, tak by mi to asi dlouho nevydrželo.
  Jsem moc zvědavá na knihu Ta druhá zapisovatelka a těším se na Tvou recenzi :)

  ReplyDelete
 7. Anonymous25/7/14 10:26

  Nádherné fotky, jako vždycky. :) Mimochodem, máš nádherný rukopis! :)

  ReplyDelete

Post a Comment