Měsíční chvástačka - Září

Se zpožděním, ale přece jsem tu s měsíční chvástačkou. Září bylo na knihy velmi, velmi bohaté, z čehož mám samozřejmě ohromnou radost. Ale chtěla bych říct, že napříč jeho názvu nemá být tento článěk vychloubáním. Věřte, že některé z knih jsem měla na svém seznamu přání opravdu dlouhou dobu, než jsem si je mohla pořídit, některé ke mně putovaly složitou cestou a některé mám pouze díky štěstí. Budu ráda, když to budete brát jako sdílení mé radosti s vámi, protože právě proto měsíční chvástačky připravuji...1. Příběh dvou měst - Charles Dickens, 2. Záhada Edwina Drooda - Ch. Dickens, 3. Až se tě život zeptá... - Cecelia Ahern, 4. Zloději labutí - Elizabeth Kostova, 5. VANGO - Timothée de Fombelle6. Kronika Pickwickova klubu - Ch. Dickens, 7. Úterky s Morriem - Mitch Albom, 8. Tajná zahrada - Frances H. Burnett, 9. Zvláštní smutek citronového koláče - Aimee Bender, 10. Ve znamení štíra - Maggie Stiefvater, 11. Lucerna v temnotě - Deborah Lawrenson12. V šedých tónech - Ruta Sepetys, 13. Dům na Páté avenue - Candace Bushnell, 14. Rosemary má děťátko - Ira Levin, 15. (Ne)obyčejný kluk - R. J. Palacio (RC), 16. Looking for Alaska - John Green, 17. Jarmark marnosti - W. M. Thackeray18. Nana - Emil Zola,19. Něžnost - David Foenkinos, 20. Myši - Gordon Reece, 21. Kuchař - Martin Suter, 22. Rozum a cit a mořské příšery - Ben H. Winters, 23. Padesát odstínů svobody - E L James (RC), 24. Zmizelá - Gillian Flynn (RC)

Comments

 1. Tak ty Dickensovky jsou naprosto úžasné.. <3 Naopak se mi hrozně moc nelíbí obálka Nany.. ani nevím proč, ale vůbec se mi to k příběhu nehodí.

  ReplyDelete
 2. Takových knih, některé ti moc závidím :)
  Plno jich vůbec neznám, ale o to víc se těším na recenze, pokud je přidáš .)

  ReplyDelete
 3. Padesát odstínů svobody som získala aj ja 8)
  Looking for Alaska by som si prečítala ale v preklade najradšej 8D

  ReplyDelete
 4. Úžasné kousky :3 A ty tvoje super fotky :)
  Z téhle té super hromádky mám "jen" Lucernu v temnotě, Myši a (Ne)Obyčejného kluka jako e-book :) Moc moc moc ti závidím :)

  ReplyDelete
 5. Krásne knihy ako vždy :)...Všetky majú nádherný obal. Ja som čítala len Zlodejov labutí a Lucernu v temnote a rozhodne obe odporúčam. :) A Tajnú záhradu som už videla film. veľmi sa mi páčil, tak verím, že kniha bude ešte lepšia. :)

  ReplyDelete
 6. Jé Něžnost, to je moc dobrá kniha!:) Doufám, že se dočkáme recenze. :)

  ReplyDelete
 7. Tolik krásných knih :)

  ReplyDelete

Post a Comment