#book photo challenge

28. Blog/Site - This is how my desk looks like when I write blog - I need a big mug of tea, flowers, of course my notebook, some pencils and papers, stack of books by my side and ideally something sweet...

Comments

 1. Veru, krásné! Líbí se mi tady všechno, jsem zatížená na žabičky, tužky a bločky:) Úžasné.Četla jsi už knihu Parfém?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuji moc. :-) Košíčky na muffiny s žabičkami jsem si koupila před pár dny v DM drogerii, určitě je tam ještě najdeš. :-) A na Parfém se brzy chystám, protože moje sestřenka z něj byla úplně nadšená... :-)

   Delete
  2. Já mám Parfém taky doma a taky se na něho chystám :) Viděla jsem film a ten mě celkem dost oslovil, takže jsem na knížku hodně zvědavá :-)

   Delete
 2. Anonymous28/3/14 08:50

  Sleduju snad každý post, fotíš krásné fotky. Katka F.

  ReplyDelete
 3. tvoje fotky jsou prostě úžasné

  ReplyDelete
 4. Úžasné jako vždy, já bych snad svoje ani vyfotit nemohla, odráží to mé já čili je to jeden velký chaos, ale má to svůj pořádek to zase jo :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Chaos je u lidí, co mají rádi knihy, milý. Já ho mám ráda, všude kupa knih, papírů apod. - to má tu pravou atmosféru, takže svůj chaos určitě vyfoť - budu se těšit... :-)

   Delete
 5. seš skvěla. Z takových obyčejnych věcí udělat tak krásný fotky,za který by se nemusel stydět ani profesionál :-)

  ReplyDelete
 6. Verunko, kde bereš pořád ty krásné košíčky na muffiny? Já mám vždycky jenom ty obyčejné nudné, maximálně ještě nějaké vánoční...

  ReplyDelete
 7. Krásné fotky, a jak já bych si dala ty muffiny :D.

  ReplyDelete

Post a Comment