#book photo challenge

2. Překypující smíchem
Od Sophie Kinselly jsem zatím četla jen jednu knihu (kterou jsem si okamžitě zamilovala), ale mamka už stihla i všechny ostatní, a smála se u nich stejně jako já u Lásky na zavolanou. S. Kinsella je zkrátka skvělá...
 

Comments

 1. Od autorky jsem nic nečetla, ale fotky máš krásné :)

  ReplyDelete
 2. Pokaždé nestačím zírat, jak krásné Tvé fotky jsou ... :)

  ReplyDelete
 3. Velmi krásné fotky. Spisovatelku neznám a knihu, u které bych se zasmála jsem dlouho nečetla, tak si určitě některou z nich přečtu. :)

  ReplyDelete
 4. Ty máš vždycky tak nádherné fotky!

  ReplyDelete
 5. Sophie je moje srdeční záležitost. Minulý týden jsem dočetla Svatební noc a pokud jsem se nesmála nahlas (jakože skoro furt jo), tak jsem měla pořád koutky nahoru :)

  ReplyDelete
 6. Tyhle fotky se ti extra povedly, nádhera :) Autorku neznám a asi by to nebylo úplně pro mě, ale obálky jsou moc hezký.

  ReplyDelete
 7. Od autorky jsem taky nic nečetla, ale vypadá to zajímavě. A fotky jsou úžasné!

  ReplyDelete
 8. Krásné fotky! Od této autorky si chci v budoucnu něco přečíst :)

  ReplyDelete
 9. Od Kinselly som čítala viacero kníh a súhlasím, že je s ňou vždy zábava . A tie obálky! Romantické, jemné.....krásne fotky :)

  ReplyDelete
 10. Anonymous2/7/14 22:08

  Krásné fotky, Kinsella mi byla doporučena asi před třemi lety a od té doby na ni nedám dopustit. Jinak u mě vede V rytmu charlestonu, Dokážete udržet tajemství? a Bohyně v domácnosti. Všechny jsem četla už nejméně třikrát a ještě minimálně jednou se k nim určitě vrátím :) LR

  ReplyDelete

Post a Comment