Friday, 8 April 2016

#FridayReads

Lovely Friday to everyone,
I've had quite a hectic week, consequently I haven't found so much time for my blog but I've read a lot while traveling by subway. Oh, I am getting so tired of that long traveling to work and then back home every day, but hopefully it won't last long and I will move closer enough to be able to take a walk to work. That is just a splendid view of future days. Things aren't perfect now. It's great, though, that I still have something to look forward to, isn't it? Well now, this weekend I'm gonna read Just Kids by Patti Smith. Everybody seems to love this book and I am really glad that I finally have an opportunity to give it a try as well. I've already read a foreword, and it was very beautifully written... Have you read this book or are you planning to read it?

4 comments:

 1. Ahoj, Just Kids vypadá skvěle.. Jednou bych si to taky ráda přečetla.. Jinak já právě dočetla do našeho Čtenářského klubu Dobrodružství milovníka knih od Charlieho Lovetta... Měj krásný víkend :)

  ReplyDelete
 2. Krásný den Veru :) Na Just Kids slyším od lidí, kteří ji četli, samé superlativy, takže věřím, že se zalíbí i Tobě. Snad se k ní časem také dostanu :) Přeji hodně štěstí se stěhováním a také klidný nedělní večer, měj se nádherně :)
  PS Jako vždy geniální fotky!

  ReplyDelete
 3. Moc pěkný příspěvek - líbí se mi, jak umíš na jednu (dvě) fotky vměstnat tolik detailů a udělat z obyčejných věcí něco víc :) O knize jsem, přiznám se, ještě neslyšela. Má i český překlad?
  Se stěhováním držím palce, snad se Ti v novém domově bude líbit ještě více.
  Krásný zbytek dne :)

  ReplyDelete
 4. Děkuju ti moc, milá Hani. Tvé krásné komentáře mě vždycky rozveselí. :-) Kniha kupodivu má i český překlad. Vyšla pod názvem Just Kids/Jsou to jen děti, ale podle všeho je již nedostupná. Snad ale budeš mít štěstí v nějakém místním knihkupectví. Přeji hodně štěstí při hledání. Kniha je totiž opravdu úžasná. Rozhodně doporučuji přečíst... :-)

  ReplyDelete